Rüyada Akşam Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akşam Görmek

Okunma Sayısı: 162

Rüyada Akşam Görmek

Rüyayı gören kişi için sabah görülen rüyanın zıttıdır. Rüya sahibinin sabah görmesi ömründe rahat bir yaşama sahip olması ve aydınlığa işaret ederken akşam olduğunu veya akşamın içinde bulunduğunu görmek kişinin ömrünün kısa olacağına ve içinde yaşanılacak olan birtakım huzursuzlukların işaretçisidir. Fakat rüyasında sabahın erken saatlerinde duyacağı bir horoz sesinin olması kişinin ereceği mutluluk ve ona gelecek olan bir ferahlık durumunun yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Akşam Karanlığı Çökmesi

Rüya sahibi için kötüye olacak bir işarettir. Rüyayı gören kişi için karanlık, yatsı vaktinde söylenecek bir yalana, bozgunluk çıkarmaya veyahut nerede biteceği bilinmeyen bir işe girişme durumunun işaretçisi olarak tabir edilir. Başka bir tabire göre ise rüyada akşam olduğunu görmek kişinin yaşamında herhangi bir değişikliğin boy göstereceği ve ikamet ettiği yerden uzaklaşma ve yepyeni bir şehre veyahut ülkeye yerleşip orada yaşamını devam ettireceğine delalet eder. Kişi eğer ki rüyada sabah vakti mekruh veyahut çirkin sayılacak bir eylemde bulunuyor ise bu, kişinin günahkar bir kimse olduğuna işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar