Rüyada Akrobatik Hareketler Yapmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akrobatik Hareketler Yapmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 184

Rüyada akrobasi; Hayatta daha önce gösterilemeyen cesaretin ne pahasına olursa olsun gösterileceği, kişinin öz yaşamına daha sadık olduğu bir döneme girdiği, hobilerine yöneldiğinin bir işaretidir.

Rüya sahibinin akrobasi yaptığını görmesi

Sonucu tehlikeli olabilecek işleri denemeyi, öz zevklerin mantıksal hayattan daha önde olduğu bir süreç yaşanacağı anlamlarını taşımaktadır.

Rüya sahibinin başka birini akrobasi yaparken görmesi

Şaşıracağı olayların olabileceğine, süregelen kurallarının değişime gireceğine, karşısındaki kişi tanıdıksa verilen bir sözden dönüleceğine, hayal kırıklığına uğranacağına delalet eder.

Rüya sahibinin su akrobasisi izlediğini görmesi

Su akrobasisi daha büyük tehlikelerle karşılaşılaşılacağına, bir dizi önlemler alınması gerektiğine habercidir.

Rüya sahibinin su akrobasisi yaptığını görmesi

Rüya sahibi kendi başına su akrobasisi yapıyor ise hayatında köklü değişiklikler meydana getirmek için büyük riskler alacağına, daha büyük sorumluluklar altına girerek kendini kariyerine adayacağına ve hemen akabinde kariyerini bir hobi haline getirerek yeni risklerden hayat dersleri çıkaracağına işaret eder. Suyun üstünde oluşu kararlarını daha ince eleyip sık dokuması ve daha çok düşünerek aksiyon haline getirmesi gerektiği anlamlarını da taşımaktadır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar