Rüyada Akordeon Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akordeon Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 163

Rüyasında akordeon görüp birinin çaldığını ve bu müziği dinlediğini gören rüya sahibi yakında sevinçli günler geçireceğine, beklediği birinin uzun yoldan geleceğine, özlem duyduğu günleri tekrardan yaşayacağına sevildiğini hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Akordeon Çalmak

Rüyasında akordeon çaldığını gören kimse hoşlandığı kimsenin sevgisini kazanacağına delalet eder. Fakat bu kişi, bazı olaylar yaşandıktan sonra rüya sahibine aşık olacak anlamını taşır. Rüya sahibi sevdiği kimsenin güvenini kazanmak için çabalayacaktır.

Rüyada Akordeon Dinlemek

Rüyada bir yerde akordeon çaldığını görüp durup dinleyen kişi gerçek hayatta sevinçli günler göreceğine ve bu günlerin yakın olduğuna delalet eder. Rüyada akordeonu çalan rüya sahibi ise, hoşlanılan bireyin sevgisini kazanacağına delalet eder. Rüyada akordeon görmek, tereddüt ile yaklaşılacak durumlara ya da olaylara delalet eder. Rüyada akordeon çaldığını görmek, yapılacak bir iş hususunda kararsız kalıp düşünmekte olunduğuna delalet etmektedir. Rüyada akordeonu rüya sahibi çalmıyor, sadece dinliyor ise, bu işi yapmayacağına, kendi çalıyor ise oluşturmaya karar verdiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar