Rüyada Akıl Vermek Akıl Almak Ne Anlama Gelir - Rüya Tabiri

Rüyada Akıl Vermek Akıl Almak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 61

Rüyada akıl görmek; İnsan suretinde akıl görmek yahut değişik sıfatlara bürünmüş aklı rüyada görmek fani dünyadaki kısmetlerin artmasına, namus ve şerefle anılmaya yorulur.

Rüyada kendi aklıyla konuştuğunu görmek

Yüksek mevkili, kendi alanında tanınmış saygın kişilerle tanışmaya, onlardan hayır menfaat ve iyilik görmeye delalet eder. Aklını insan mertebesiyle gören kimse şerefe üne ve saygınlığa kavuşur. Bazı yorumlara göre ise konserlerin açılacağına, bolluğa ve kazanılacak zafere yorumlanmaktadır. Baht kader kısmet ve şansa yorumlanan şey ise aklın kendi aklı değilmiş gibi rüya sahibiyle konuşmasıyla olan durumdur.

Rüyada akıl verdiğini görmek

Rüyada birine akıl verdiğini görmek karşıdaki kişi tarafından kandırılabileceğine, rüya sahibinin masumiyetinin kötüye kullanabileceğine işaret eder.

Rüyada aklını kaybetmek ve bunun farkına varmak

Önemli görülen bir konuda söz hakkını yitirmek, istek ve olayları çözümleme konusunda hevesin kaçacağı, nefsin körleşebileceği, dünyevi hataların vuku bulacağı anlamlarını taşımaktadır. Aklını kaybettiğini gören kimse rüyada bir başkası tarafından aklını kaybettiğini söylenerek farkına varıyorsa karşısındaki kişinin, rüya sahibinin iyiliğini istediği onu bir hatadan döndürmeye çalıştığına habercidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir