Rüyada Akik Taşı Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akik Taşı Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 225

Rüyada akik taşı görmek; temizlenmesi gereken enerji alanına, son zamanlarda çok büyük yükler çeken kişinin sonunda rahat bir nefes alacağına, sağlık problemi çeken kimselerin şifa bulmasına habercidir.

Rüyada akik taşı almak

Rüya sahibinin hayatına temizliği, tertip ve düzeni getireceğine ve kendi yaşam alanı için gerekli disiplini sağlayarak doğayla daha fazla iç içe bulunacağına delalet eder.

Rüyada akik taşından bileklik yapmak

Rüyayı gören kimsenin başkalarının da iyiliğini isteyen ve toplum huzuruna çalışan hayırlı biri olduğuna, günahlarına tövbe edeceğine işarettir. Yaptığı bilekliği kendi bileğine takıyorsa kendini nazardan, kaza ve beladan dualar sayesinde koruyacağına başkasının bileğine takıyorsa bilekliği taktığı kişiden hayırlar göreceğine rivayet edilir.

Rüyada akik taşı satmak

İnsanlara faydalı bir işe atılacağına, kariyerinde mevki ve makama ereceğine, maddi manevi iç huzur yakalayacağına yorulmaktadır.

Rüyada akik taşı çıkardığını görmek

Rüya sahibinin uzun süredir devam eden huzursuzluğunun biteceğine, sorunun kaynağını bulacağına rivayettir. Rüya sahibi ayrıca ailesiyle arasında olan geçmişte kalmış gibi görünen bir meseleyi düzeltecek ve yanlış anlaşılmaları giderecektir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.