Rüyada Akide Şekeri Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akide Şekeri Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 205

Rüyada akide şekeri görmek; Ağız tadına, kişinin yaşam enerjisinin artacağına, pozitifliğiyle sosyal çevresini etkisi altına alacağına, giderek katlanarak büyüyen bir kitleyle işler yapacağına, hayırlı işlere, mutlu ve ağız tadını bozmadan sürülen yaşama işaret eder.

Rüyada akide şekeri yiyen kişi

Rüyada akide şekeri yemenin bir iyi bir de kötü anlamı vardır. İyi anlamı, kişinin ağzının tatlanacağına, kötü ve dar günleri geride bırakarak bolluğa kavuşacağına rivayettir. Kötü anlam ise başkası tarafından yapılan bir dedikodunun rüya sahibine anlatılmasına, rüya sahibinin inanmasıyla bu yalanın gittikçe büyümesine ve yapışmasına işaret eder.

Rüyada akide şekeri satın almak

Rüyada bir çocuktan akide şekeri satın aldığını gören kimsenin merhamet sahibi olduğuna, ergin bir bireyden akide şekeri satın aldığını gören kimse ise hayırlı amellerle ahiret hayatına göç etmesine yorulur.

Rüyada akide şekeri yapmak

Üstünde uzun süre durulmaması gereken bir konunun gereksiz büyütüldüğüne ve sürecin uzamasına habercidir. Kişi yaptığı  akide şekerini misafire ikram ediyorsa büyük sevap işleyeceğine, birine hediye ediyorsa bir adak adadığına ve henüz gerçekleştirmediğine, ev halkına ikram ediyorsa evin bereketinin artacağına müjdecidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.