Rüyada Akciğer Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akciğer Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 151

Rüyasında akciğer gören kimse ruhunun yansımasını görmek anlamına delalet eder. Rüya sahibi rüyasında akciğer görür ise sevinç duyacağı olaylar ile karşılaşacağına ve mutluluk dolu bir hayat süreceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre rüyada ciğer görmenin gazap ya da kötü bir kadına delalet etmektedir.

Rüyada Akciğerin Kötü Kokması

Rüyasında bir akciğer görüp bu ciğerin kötü koktuğunu duyan kimsenin ağır bir hastalık geçireceğine ya da ömrünün sonuna geldiğine delalet eder.

Rüyada Akciğer Yemek Görmek

Rüyada eti yenilir bir hayvanın pişmiş ciğerini yediğini gören kimsenin eline güzel bir hediye geçeceğine delalet etmektedir. Rüyada görülen akciğerin sağlamlığı uzun bir ömür sürüleceğine delalet etmekte olup sakat olması kısa bir ömür sürüleceğine delalet etmektedir.  Rüyada çiğ olarak akciğer yediğini gören bir kimsenin haram bir mala el uzattığını ya da haram yediğine, kişinin göğsünden ciğeri çıkarması huzursuz bir zaman dilimi yaşamaya ve iç sıkıntısı yaşamasına delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar