Rüyada Akan Su Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Akan Su Görmek Ne Demek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 146

Rüyada akan su gören kimse; Su berrak ve temiz ise rüya sahibinin hayırlı amellerle temiz bir hayat süreceğine, geleceğiyle ilgili doğru kararlar alacağına ve bunları uygulamak adına gerekli kuvveti kendinde bulacağına delalet eder. Su bulanık ya da kirliyse rüyayı gören kimsenin iyi işler yapmak istediği halde bu işi bulandıran zora sokan kişileri kayda aldığına, kendi seçimlerini kişilerin söylediğine göre biçimlendirdiğine ve dolayısıyla kendi kararlarını bir türlü uygulayamayıp çeşitli oyunlar ve tuzaklarla karşılaşacağına habercidir.

Rüyada akan suya girmek

Rüyayı gören kişinin iş hayatında önemli zaferlere imza atacağına, koyduğu hedeflere kararlılığı sayesinde ulaşacağına ve ömrümün geri kalanında maddi bolluk ile yaşayacağına delalet eder.

Rüyada şelale tarzında yükseklerden akan temiz su görmek

Rüya sahibinin yüksek makam sahibi kişi veya kişilerle samimiyet kuracağı onların vasıtasıyla önemli yerlere geleceğine işarettir. Ayrıca kişinin müjdeli güzel ve hiç beklemediği haberler alacağına da yorulmaktadır. Cesaretini toplayıp büyük işler adına girişimciliğe atılırsa ticari unvan saygınlık  da kazanabilir, ünlenebilir daha geniş sınırlara açılabilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar