Rüyada Ajans Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ajans Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 213

Rüyada ajans görmek; güzel amellerle hayırlı niyetlerle Allah’ın huzuruna kavuşmaya, dünya hayatında iyi işlerle nasipli yollara girmeye bol kazançlı ve bereketli bir hayat sürmeye müjdelenir. Aynı zamanda yeni bir hayata, başarılı projelere, bir mirasın satılmasıyla var olan borçların bitmesine yahut borç yoksa satılan malın geliriyle alınacak olan ortaksız kişisel mala işaret eder.

Rüyada ajansta tanıdık birini görmek

Var olan bir sıkıntının ortadan kalkması için birinin yardım edeceğine, bu durumdan rahatsız hissedileceğine yorulabilir.

Rüyada ajansa kayıt olmak

Kabuslarla dolu gecelerin çok çaba sarf edilerek sonunun geleceğine, uzun süre bu olay devam ettikten sonra hayırlı bir çözüme kavuşulacağına bu olaylardan çok hasar görmesine rağmen çok büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada ajansta yemek yemek

Kalabalık ise kişinin çok büyük bir toplumda saygınlık kazanacağına ve o toplulukla yaptığı işten helal ekmek yiyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin özgüven artışına, huzuruna istek ve dualarının kabul olacağına, niyetlerini temiz tuttukça dualarına cevap alacağına, dünya hayatında asla aç kalmayacağına ve muhtaç duruma düşmeyeceğine işaret eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.