Rüyada Ajanda Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ajanda Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 177

Rüyasında bir ajanda gören kimsenin gerçek hayatında hayatında bazı planlamalar gerçekleştirmesi gerektiğine, rızkının artacağına ve çıkarları doğrultusunda program belirleyeceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre ise rüya sahibinin rızkının peşinden bir yola çıkmasına ve başka bir kapıda rızkını kazanmasına delalet eder.

Rüyada İşsiz Bir Kimsenin Ajanda Görmesi

Gerçek hayatta işsiz olup rüyasında bir ajanda sahibi olacağını ya da ajandasına baktığını gören bir kimsenin uzun uğraşlar verdiği dönemin son bulacağına ve sürekliliği olan bir işe kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Ajanda Almak

Rüyasında Ajanda alan bir kimsenin iş konusunda oldukça olumlu gelişmelerin yakın zamanda kapısını çalacağına, rüya sahibinin güzel gelişmeleri yakın bir zamanda yaşayacaklarına delalet eder. Bazı yorumlara göre ise rüyasında ajanda alan bir kimsenin çok fazla meşguliyeti olacağı bir zaman dilimine girdiğine, deyim yerinde ise başını kaşıyacak vakti olmayacağına delalet eder. Rüyasında ajandayı hediye ettiğini görmek bir kimsenin zor bir duruma yardım etmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar