Rüyada Ahraz Birini Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ahraz Birini Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 186

Rüyasında ahraz yani dilsiz birini gören bir kimse gerçek hayatta işitmemesi gereken bir hadise işitmiş ya da şahit olmaması gereken bir duruma şahit olmuş anlamına delalet eder. Öte yandan başka bir yorumda ise rüyasında ahraz birini gören bir kimse günahı olmadığı halde birinin ahını almış ve o kişiyi zor bir duruma sokmuş anlamlarına da gelmektedir.

Rüyasında Ahraz Birine Bir Şey Anlatmak

Rüyasında ahraz birini görüp bu kimseye bir şeyler anlatmaya çalışan bir kimsenin gerçek hayatta kimsenin sözüne itimat etmediğini, çevresine güven vermeyen tekinsiz bir kişi olarak anıldığına delalet eder.

Rüyasında Ahraz Birine Yardımcı Olmak

Rüyasında ahraz birine yardımcı olduğunu gören rüya sahibinin kimseye anlatamadığı zor bir dönemden geçtiğini ve bu dönemden kimseye bahsedemediğine delalet eder. Bu kimse yakın zamanda beklemediği bir yerden bir yardım görecek ve yardımın kimden ya da nereden geleceğini bilmediğine delalet eder. Başka bir tabire göre rüya sahibi yaptığı bir iyilik ile bir musibetten korunmuştur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar