Rüyada Ahize Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ahize Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 164

Rüyasında bir ahize gören kimsenin gerçek hayatta beklediği bir haber olduğuna ve bu haberi yakın zaman içerisinde alacağına delalet eder. Bir başka tabire göre ise rüyasında hiç görmediği bir ahize ile karşılaşan rüya sahibinin hiç beklemediği bir yerden bir haber alacağına ve bu haber ile çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Çalan Ahize Görmek

Rüya sahibi rüyasında evinde çalan bir ahize görür ise bu rüya iki şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kimse evli ise beklemediği bir anda bebek sahibi olacağının haberi müjdelenir. Öte yandan rüyayı gören kimse bekar ise gerçek hayatında beklemediği bir anda kısmeti çıkacağına ve ummadığı anda bir evlilik yoluna gireceğine delalet eder.

Rüyada Oturma Odasında Ahize Görmek

Rüyada ahizenin oturma odasında olduğunu gören kimsenin arkadaş ve ailesini ağırlayacağına delalet eder. Ahize büyük ise gelecek grubun kalabalık olacağına delalet eder. Yatak odasında çalan telefon cinsel münasebete yorulacağı gibi rüya yorumcularınca pek hayırlı bir rüya olarak anılmaz.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar