Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ahiret Gününü Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 162

Rüyasında ahiret gününü gören rüya sahibinin gerçek hayatta hedeflerini istediği şekilde gerçekleştireceğine, sevinçli ve rahat bir ömre sahip olacağına, kişinin ağız tadının yerinde olacağına, ömrü boyunca büyük dertler görmeyeceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi bekâr ise karşısına güzel ve hayırlı bir kısmetin çıkacağına ya da birkaç hayırlı kısmeti arasından bir kişiyi seçmek zorunda kalacağını, rüyayı gören ferdin kaderinin yüzüne güleceğine delalet eder.

Rüyada Ahireti Görmek

Bazı âlimlere göre ise rüyasında ahiret gününü gören bir kimsenin, gerçek hayatta yaşanan bir hezimet, bir hayal kırıklığının ardından yaşanmış olan bu olumsuzlukların etkisiyle yeniden bir diriliş sağlayacağına, yeniden ve en güzel yerinden beyaz bir sayfa ile baştan başlayacağını haber vermektedir. Rüyada ahiret görmek rüya sahibinin güçlü, kuvvetli ve kolay yıkılmayan yapıda biri olduğu niteliğinde bir rüyadır. Rüyasında ahireti gören bir kimse yaşadığı zorluklar karşısında çabuk yıkılmaz, pes etmez. Aynı zamanda çevresine ve ailesine hayırlı bir birey olup, kazancının bir kısmını hayır işlerine ayırır. Rüyasında ahireti gören bir kimsenin gerçek hayatta ömrüne ömür katıldığı bildirilen önemli rüyalardan bir tanesidir. Rüya sahibinin uzun bir ömrü olacağına delalet eder.

Rüyada Ahiret Seyretmek

Rüyasında ahireti seyrettiğini gören kimsenin gerçek hayatta çok mutlu bir hayat yaşayacağına, bekar bir kimse ise hayırlı bir eş ile evleneceğine, evli ise eşi ile hayırlı bir geçimleri olacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin duaları kabul olunup, dilekleri gerçekleşir.  Saadetli bir insan olmasına delalet eder.

Rüyada Ahiretten Kovulduğunu Görmek

Rüya sahibinin fakirleşeceğine, yanlış yollardan kazanılacak paraya kimi zaman da can kaybına delalet eder.

Rüyada Ahirete Gitmek

Rüyasında ahirete giden bir kimsenin gerçek hayatta kendisi için çok fayda sağlayacak uzun bir yolculuğa çıkacağına delalet eder. Ahirette bulunduğunu gören rüya sahibinin emek ettiği durumların karşılığını alma vaktinin geldiğine delalet eder. Öte yandan rüyasında ahirette iyi bir şekilde bulunduğunu gören kimsenin gerçek hayatta büyük bir iyilik yapacağına ve bu iyiliğin kendisine olumlu bir dönüş sağlayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar