Rüyada Ahır Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ahır Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 164

Rüyasında ahır gören bir kimse gerçek hayatında kısa süreli bir şan ve şöhret sahibi olunacağına, rüya sahibinin kazanacağı bir başarı sayesinde adının çevresinde anılacağına delalet eder.

Rüyada Ahır İçinde Yumurta Görmek

Rüya sahibinin yeni bir çevreye gireceğine ve bu çevre içerisinde çabuk kabul göreceğine ve sevgi ile karşılanacağına delalet eder. Rüyada kırmızı yumurta görmek rüya sahibinin nadir görünecek olan bir işi başaracağına ya da ummadığı anda biri ile karşılaşarak büyük bir sevgi bağı kuracağına delalet eder.

Rüyada Ahırda Yumurta Bulmak

Rüyasında bir ahır içerisinde yumurta bulduğunu gören kişi gerçek hayatında tanındığı her yerde iyi bir insan olarak anıldığına delalet eder. İstediği yardımı bulur.

Rüyada Boş Ahır Görmek

Rüyasında boş ahır gören kimse mal ve para anlamında fakirleşeceğine delalet eder. Öte yandan dolu bir ahır ise bolluk ve bereketin habercisidir. Rüyasında yanan ahır gören kimsenin haram mal alacağına ya da haram mal yiyeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar