Rüyada Ahdetmek, Kendi Kendine Söz Vermek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ahdetmek, Kendi Kendine Söz Vermek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 196

Bir kimse rüyasında ahdetmek görür ise o kişinin gerçek hayatta bir şeye gönlü koyduğunu ve bunu çok fazla önemsediği bir kişi tarafından yanlış anlaşılacak durumlarda kaldığına delalet eder. Öte yandan bir kişi rüyasında ahdettiğini görür ise gerçek hayattaki üstlendiği tüm işlerini büyük bir azim ile gerçekleştireceğine ve aralıksız çalışarak istediği her şeyi bu azim ve istikrarı ile sağlayacağına delalet eder.

Rüyada bir iyilik yapmak için Ahdetmek Görmek

Rüya sahibinin dünyalık işlerinden ziyade ahretlik işler yapacağına, sevaplarının artacağına, yardıma muhtaç kimselere yardım eli uzatacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören rüya sahibinin dini bütün ve iç huzuru yüksek bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyasında yapması gereken bir iyiliği yakalayan kimse ise gerçek hayatta mutlaka yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyasında Şer bir İş Yapmak İçin Ahdetmek Görmek

Rüya sahibinin günahlarının çoğaldığına ve tövbe etmesi gerektiğine delalet eden bir rüya olup rüya sahibinin dünyalık işlerden arınarak iman etmesine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar