Rüyada Ağrı Çektiğini Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ağrı Çektiğini Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 193

Rüyasında herhangi bir fiziksel ya da ruhsal ağrı duyan kişinin huzur ve afiyete kavuşacağına delalet etmektedir. Öte yandan ufak tartışmalar yaşayabileceği ve rüyada çekilen ağrı ile gerek olmadığı bir konu ile boşuna rüya sahibinin canını sıktığına delalet etmektedir.

Rüyada Başkasının Ağrı İçinde Olduğunu Görmek

Rüyada başka birinin herhangi bir yerinin ağrıdığını gören kişinin gerçek hayatında birileri ile bir tartışmaya girdiğini ancak bu tartışmada haksız tarafın kendi olduğunu ve tartıştığı kişiden özür dilemesi gerektiğine delalet etmektedir.

Rüyasında Başının Ağrıdığını Görmek

Rüyada başının ağrıdığını gören kişinin hayatı ile ilgili detayları etraflarındaki herkes ile paylaştığını ancak bu durumdan bir zarar görebileceğini ve bu sebeple hayatındaki her şeyi herkesle paylaşmaması gerektiğine delalet edilmektedir.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyasında diş ağrısı çeken kişinin hayatındaki bir fazlalıktan kurtulması gerektiğine delalet etmektedir. Öte yandan çekilen dişin ağrısını hissetmek rüya sahibinin çok sevineceği bir haber alacağına, beklemediği anda mutluluk yaşayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar