Rüyada Ağlamak, Ağladığını Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ağlamak, Ağladığını Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 200

Bir kimse rüyasında ağlama görür ise gerçek hayatın aksine rüyayı gören kişinin hayırlara çıkacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin mutlu haberler alacağına, sorunlu bir bekleyiş içinde ise bu bekleyişin son bulacağına ve içini rahatlatacak biçimde sonuçlanacağına, kafasında tuttuğu sorunları bırakacağına ve dertlerinden en kısa süre içerisinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada Kendisinin Ağladığını Gören Kimse

Rüya sahibi rüyasında kendisinin ağladığını görür ise çok istediği fakat bir türlü gerçekleştirme gücü bulamadığıysa da nasip olmayan bir dileğinin gerçekleşeceğine delalet eder. Evlenmek isteyen kişinin bu sebep ile ağladığını görmesi mutlu bir evlilik yapacağına, art arda bir çok güzel gelişmeyi yaşayacağına ve sürprizler ile karşılaşacaklarına delalet eder.

Rüyada Ağlama Sesi Duymak

Bir kimse rüyasında bir yerden gelen ağlama sesi duyuyor ancak ağlayan kimseyi görmüyor ise helal yollardan para kazanacağına, kendi işinde ise doğru bir yatırım yapacağına, işçi ise terfi alacağına delalet eder. Kişi istediği bir mülkü alacağına da delalet edebilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar