Rüyada Ağıt Yaktığını Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ağıt Yaktığını Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 269

Rüyasında bir ölünün arkasından bağırarak ağlamak ya da ağıt yakmak gerçek hayatta iyiye yorulan bir tabir değildir. Rüyasında bir ölünün ardından sahte göz yaşı döken kadınlar görmek kişinin hayatında yaşadığı durumların tam tersine döneceğine delalet eder. Yani kişi iyi bir durumda ise kötüye döneceğini, kötü ve zor zamanlar geçiriyor ise iyiye dönüşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada Menfaat İçin Ağıt Yakmak

Rüya sahibinin rüyasında bir kimsenin ölümü için menfaatine ağladığını görmesi çok kötü yorumlara delalet eder. Kişinin evinin içinde düzensizlikler olacağına, evinin harap olacağına, kötü ameller işleneceğine, dünyalık işlere yönelip ahiretini unutacağına delalet eder. Kişi rüyasında bağıra çağıra ağıt yaktığını görüyor ise hane içerisindeki tüm düzeninin değişmesine, kötü niyetli insanların ortalık karıştırmak için dedikodu yaymalarına, aile içerisindeki huzuru bozacaklarına delalet eder.

Rüyada Bir Ölü İçin Ağıt Yakıldığını Görmek

Rüya sahibinin gördüğü yerde bir felaket ile karşı karşıya kalınacağına delalet eder. Rüya sahibi ağıt yakıyor ise bir yakınını kaybedeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.