Rüyada Ağaç Kovuğu Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ağaç Kovuğu Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 223

Rüyada ağaç kovuğu görmek; güvenli bir sığınağa veyahut ta kişinin dayandığı kimselerin emirliğine ve güvenilirliğine işarettir. Ağaç kavuğu gören kimsenin kendine sığınacak bir liman bulacağına müjdecidir.

Rüyada kendini bir ağaç kovuğuna sığınmış görmek;

Güven ihtiyacının tazeleneceği emin ilişkiler kurulacağına, kişinin güvenilirliğinin artacağına habercidir. Sevginin ve şefkatin artmasıyla dengelerin düzenleneceğine delalet eder.

Rüyada başka bir kimsenin ağaç kavuğuna sığındığını görmek;

Görülen kişinin size ihtiyacı olduğunun bir işareti sayılabilir. Kişi yalnız başına kaldıramayacağı bir hadiseden size sığınacak ve sizden yardım görecek olabilir.

Rüyada ağaç kovuğunda hayvan görmek:

Hayvan uçabilen bir hayvansa (kuş gibi) yaptığınız iyiliklerin anlaşılacağı ve güvenilirliğinizin kanıtlanacağı anlamını taşır. Sincap gibi memeli bir hayvansa yavrulara olan ilginizin artacağını şefkat arayışınızın şefkat vermekle son bulacağını belirten bir tılsımdır.

Rüyada ağaç kovuğunda bebek ağlaması;

Küçüklüğünde kalmış bir olaydan kendinizi suçlamış olduğunuz fakat affedeceğiniz anlamlarını taşır. Bebek tanımadığınız bir bebekse yeniden doğmak, şanssızlığın son bulması, kısmet ve kerametlere yorulur. Toplumda yeni bir rolünüz olacağı anlamına da yorulabilmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.