Rüyada Ağaç Kesmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ağaç Kesmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 303

Rüyasında ağaç kestiğini gören bir kimse hak yolunu kaybettiği ya da hak yolundan uzaklaşacak ameller yaptığı anlamlarına delalet etmektedir. Rüya sahibinin huylarının değiştiği anlamına gelen ağaç kesmek, rüya sahibinin iyi niyetini bırakarak aklına kötü şeyler düşürmesi, çevresinde olan ve yakınındaki insanlara kötülüğünün dokunacağı anlamlarına delalet eder.

Rüyada Kendisinin Ağaç Kestiğini Görmek

Rüya sahibinin daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlamasına, nefsine yenilip yanlış kararlar almasına, çevresindekileri yaptığı bu yanlışlar ile şaşırtıp hayal kırıklığına uğratmasına delalet eder. Rüya sahibinin saklamaksızın kötülük edeceğine ve yaptığı hatalar sebebi ile çevresini ve ailesini kendisinden uzaklaştırmasına delalet eder.  Rüya sahibinin güvenini ve saygınlığını yitireceği ve doğru olmayan kişiler ile birlik olacağı anlamlarını taşımaktadır.

Rüyada Başkasının Ağaç Kesmesini Engellemek

Rüyada birinin ağaç kestiğini ve rüya sahibinin bu kişiyi engellediğini görmesi rüya sahibinin çevresinden ya da ailesinden birinin bir sorun ile karşılaşacağına ve bu sorunu kendisinin çözmesinde, eğer kurumuş bir ağaç ise rüya sahibinin harama el uzattığı anlamına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.