Rüyada Afyon Kullandığını Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Afyon Kullandığını Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 209

Kişinin tembelliği ve uyuşukluğuna ve hatalara yönelmeye işarettir.  Rüyada afyondan yapılan ekmeği yiyen kişinin unutkanlığı ve imanının zayıflaması hususuna delalet eder. Ayrıca rüyada afyon satmak sağlık bozukluğuna işarettir. Bunun yanı sıra afyon içmek ecelin geleceğine veyahut afyon bitkisi toplamak kişinin ummadığı bir kişiden kötülük görebileceğini işaret eder.

Rüyada Haşhaş Bitkisi Afyonu Görmek

Kişinin tembellik ve hatalara yönelmesi, işlerini ertelemesi ve uyuşukluğa işaret etmesinin yanı sıra işlenecek olan birçok hatanın da işaretidir. Ayrıca rüyada afyon görmek kötü bir işarettir. Kişi eğer rüyasında afyon dalı topladığını görür ise bu kişinin hastalık ve üzüntü gibi durumlar yaşayabileceği anlamına gelir. Eğer ki kişi afyon dallarını kaynatıp süzüyor ise birtakım kötü insanlar ile tanışacaktır.

Rüyada Afyon Kullanmak

Diğer tabirlere göre ise rüyada afyon kullanımı yapan birini görmek veyahut kişinin kendisinin afyon kullanması ömrünün unutkanlık ile geçireceğinin habercisidir. Bu unutkanlık yüzünden kişi birçok şey kaybedebilir. Ayrıca kişinin kötü alışkanlıklarından ve hayrı olmayan işlerden uzak durması da gerekmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.