Rüyada Afiş Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Afiş Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 199

Bir kişinin rüyasında afiş görmesi gördüğü afiş türüne göre değişik anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi rüyasında iş için oluşturulmuş bir afiş görür ise uzun süredir gizli olan bir konunun gün yüzüne çıkacağına delalet eder. Saklanan bu durum çevre tarafından tepki görecek olup pek çok insana açıklama yapmak zorunda kalınmasına delalet eder.

Rüyada Siyasi Afiş Asmak

Siyasi bir afiş astığını gören kişi iş yaşamında zorlu bir rekabet içinde olduğunu ve çalıştığı yerde ayağının kaldırılmaya çalışıldığına delalet eder. Rüya sahibini uyarıcı niteliktedir.

Rüyada Afiş Astığını Görmek

Rüyasında kendini afiş asarken gören kişinin hayatında bir başkasına özendiğine ve attığı adımları bu rol modele uygun bir şekilde yaptığına delalet eder. Kişi bu sayede hayatında başarılar elde edecektir. Rüyasında bir başkasının afiş asmasını izlediğini gören bir kişi, gerçek hayatında başkalarının yaptıklarına ya da özelliklerine imrendiğini ancak böyle yaparak kendi özelliklerinin farkına varamamasına delalet eder. Rüya sahibinin farkında olsun ya da olmasın özgüven eksikliği yaşadığına ve kendi değerinin farkına varması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar