Rüyada Adres Görmek Adres Sormak | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adres Görmek Adres Sormak

Okunma Sayısı: 203

Rüyasında adres sormak rüya sahibinin bir bilene akıl danışmaya, aklına takılan ya da çözülmesi gereken bir sorunu bu şekilde halletmeye, adres söylemek ya da vermek bir kimseye bir işte danışmanlık yapmaya delalet eder.

Rüyada Birinden Adres Aldığını Görmek

Rüya sahibinin dost ve ahbapları ziyaret hususunda ihmal ettiğine, bu noktada ilişkilerini düzenlemesi gerektiğine delâlet eder.

Adres Verdiğini Görmek

Akraba ve dostlarınızı ziyaret edeceği ve eski si gibi mutlu zamanlar geçirileceğine delalet eder. Rüyada birisinin sizden bir adres sorduğunu veya sizin bir kimseden adres sormanızı görmek, rüya sahibinin son günlerde başının ummadığınız bir olaydan ötürü derde gireceğini bu bakımdan çok dikkatli davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada Birinin Adres Sorması

Rüya sahibine bir adres sorulması veya kişinin birinden adres sorduğunu görmek, hasta olan bir arkadaşın ziyaret beklediğini ve onu arayıp sorması gerektiğine delalet eder. Bir başka rivayete göre, rüyada birinden bir adres almayı veya birisine bir adres vermeyi gören kişinin, bu günler içinde akraba ve dostlarını ziyaret etmesi gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.