Rüyada Adliye Binası Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adliye Binası Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 215

Kişinin kendisini adliye binasında görmesi yakın zamanda hallolacak işlere delalet eder. Adliye binasını görmek ise kişiye sıkıntı veren bir işin feraha kavuşmasının sinyalidir. Başka bir tabire göre de adliye binası görmek ve adliyenin avukatlarla dolu olduğunun görülmesi pek de iyiye işaret değildir. Ayrıca bu tabir işlerinizin bozulması ve sıkıntı çekmek anlamına da gelebilir.

Rüyada Adliyede Hâkim Görmek

Kişinin rüyasında adliyede hâkim görmesi tabiri hayırlı bir iş olacağına, adliye binası görmek ise sağlık bozuklukları ve iş ile ilgili aksaklıkların habercisidir. Rüyada adliye binası görmek kişinin zor olan işlerini aşacağı ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir. Ayrıca bir diğer yoruma göre de adliye binası görmek; kişinin borç veya finansal durumlardaki umursamazlığına veyahut kişinin dünya hayatından sonraki hesaba çekilme durumunu unutmuş bulunmasına işarettir.

Rüyada Adliye Gören Kişi

Kişi gerçek yaşamında sıkıntı duyduğu hususlar hakkındaki düşüncelerinde haklı çıkacaktır ancak bu düşünceleri çevresindekilere aktarmakta güçlük çekmektedir. Bu nedenle kişinin çevresindeki insanlara bu hususlardan bahsederken çabalamalıdır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.