Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adet Olduğunu Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 201

Rüyasında adet olduğunu gören kişinin gerçek hayata maneviyattan ayrıldığı, bir günah işlediği ve işlediği bu günahın farkında olduğu anlamlarına delalet etmektedir. Rüyasında adet olduğunu gören kişi dünyalık işlere daha çok yönelip ahiret hayatını geri planda bıraktığı anlamına delalet etmektedir. Kişi yapacağı ibadetleri bile insanların görmesi için yaptığına ve dikkat çekmek amacıyla yanlış kararlar alıp, kendisine yakışmayacak tutum ve davranışlarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada Ped Görmek

Kişinin uzun süredir çekmekte olduğu sıkıntılardan kurtulmak için çok çaba sarf ettiğine ve bu çabaları bir süre daha devam ettirmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyasında Erkek Regl Görmek

Rüya sahibi bir kadın ise ve rüyasında bir erkeğin adet olduğunu görmüş ise gerçek hayatta hiç ummadığı bir dert ile karşılaşacağına, çok güvendiği bir dosttan ihanet görmeye, adet gören kişi eşi ise eşinin arkasından bir iş çevirmeye ve günahına girmeye delalet etmektedir. Bu rüyayı gören bir erkek ise yasak bir ilişki içinde olduğunu ve kendine çeki düzen vermesi gereken hareketlerde bulunduğunu, devam eder ise çevresinden dışlanacağını delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.