Rüyada Adam Dövmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adam Dövmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 221

Kişinin aile hayatında yaşadığı bazı sıkıntıları bulunduğunu ve sırlarını yabancı bir kişi ile paylaşacağına delalet eder. Aile sırları gibi önemli bilgilerin ya da kendi gelişimini sağlayacak bilgilerin pek çok kişi tarafından öğrenilmesine sebep olacak bir durum ile karşılaşacaktır. Rüyayı gören kişi için oldukça zor zamanların geleceğine delalet eder. Akrabalar ve komşular arasında asılsız dedikodular çıkabilir.

Rüyada Adam Dövdüğünü Görmek

Aile içine dışarıdan girmeye çalışan biri aile arasında problemler ve ayrılıklar yaratabileceği anlamına gelir. Bu kişi aileye yeni katılacak olan ve uzaklardan gelen bir damat, gelin olabilir. Aile ve arkadaş grubu arasında dışarıya laf taşıma sebebiyle ayrılıklar ve kavgalar yaşanabilir. Gruba veya aileye, istenmeyen bir birey ailenin ya da grubun diğer bir üyesi tarafından alınmak istenebilir. Rüyasında adam döven kişinin bir abisi var ise, abisi herhangi bir yabancıyla kavga edebilir delalet eder.

Rüyada Adam Dövmek Tabiri

Sırların açığa çıkması ve ayrılıkların yaşanması anlamına gelir. Rüyada dövülen kişinin ölüp ölmediğine göre rüyanız farklı yorumlanır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.