Rüyada Adak Adadığını Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adak Adadığını Görmek

Okunma Sayısı: 174

Rüyada adak görmek;

Yeni bir iş yapmaya, tutulan bir niyete ve gerçekleştirilmesi istenen bir hedefe işarettir. Rüyada adak gören kimse hayırlı bir işe teşebbüs edecektir.

Rüyada adak adadığını görmek ne anlama gelir;

Hayırlı bir işe vesile olunacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kişi adadığı adağı yerine getirdiğini görüyorsa şayet, yeni bir iş tutacaktır. Rahmet ve bereket sahibi olacaktır. Satın aldığı bir adak varsa gönlündeki muradın gerçekleşeceği anlamını taşır.

Rüyada adak hisselerinin dağıtıldığını görmek;

Kişinin yaptığı hayırların yerine ulaşacağına, dualarının duyulduğuna, sevaba, iyi niyetinin karşılığını misliyle alacağına yorulur. Bir rivayete göre günahlarının bağışlandığına da delildir. Paylaşmaya, iyi işlerin pekiştirilmesene, hatırlanması gereken insaniyete yorulur. Kişinin insani duygularını iyiye yönlendirmeye niyet gibi çok çeşitli anlamlar ihtiva eder.

Rüyada adak için kurbanlık aldığını görmek;

Verilen bir sözün yerine getirileceğine, korkulardan cesaret mevkisine çıkacağına, oruç tutmaya, nefsin korunmasına işaret eder. Alınan kurbanlık bir sürüden alınıyorsa, nefsi müdafaa etmek gerektiğine, zekat verilmesi gerektiğine işarettir. Çok kişiye dağıtılması gereken bir adağın yapılmasına, adak için namaz kılınıp hayır duasına habercidir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar