Rüyada Adaçayı Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Adaçayı Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 160

Rüyada adaçayı görmek; huzursuzluğa ve düzensizliğe yorulur. Dışarıdan gelen birinin ev içindeki huzuru kaçıracağına işarettir. Rüyada adaçayı gören kimseler yakın zamanda hastalığa kapılabilirler veya nazarı kem gözü üzerlerine çekebilirler.

Rüyada adaçayı kaynatıp ikram ettiğini gören kimse;

Başkalarının hayatına yardım eli uzatılacağına ve hayırlara vesiledir. Tedavi edilemeyen bir mide hastalığının teşhis edilmesine ve iyileşme sağlanacağına da dalalet eder. Kaynattığı çaydan kendisi de içen biriyse şifa bulacağının habercisidir. Sevinçli ve hayırlı olayların hayatına dahil olacağını anlatır. Uzaktan bir menfaat göreceğine yardım eden kişinin sağlığına kavuşacağına işaret eder. Kurulan muhabbete,  iletişim problemlerinin ortadan kalkacağı anlamlarına da gelebilir.

Rüyada adaçayı yaktığını görmek;

Evdeki bereketi ve huzuru yeniden sağlamak, nazarı kovuşturmak anlamını taşır. Rüyada adaçayını yakan kimse kem gözlerden ve musibetlerden arınır. Hayırlara çalar. Adaçayı yaktığını gören kişi yaktığı çayı evin içinde dolaştırıyorsa yaşam alanına temizlik ve bereketin geleceğinin habercisidir. Yaktığı çayı kokluyorsa kötülüklerden haberdar olacağı ve üstesinden geleceğine yorulur. Fark ettiği kötü niyetlerin de üstesinden gelebileceğine, atlatacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar