Rüyada Acıkmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Acıkmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 212

Rüyasında aç bulunduğunu kabul eden kişinin günahkâr biri olduğuna delalet etmektedir. Bu kişinin kendine gelip günahlarına tövbe etmesi gerektiği söylenmektedir. Alim bir erkeğin rüyada acıktığını görmesi, fena olayların olacağına işarettir. Rüyada genelde açlık duyduğunu gören kimsenin genel anlamda dört biçimde tabir edilmektedir,  Hayır, Hırs, Günah, Emellere ulaşılması anlamlarını taşıdığına delalet etmektedir.

Bir Devlet Reisinin Rüyada Acıkmaları

Yönetiminde bulunduğu milletin zelil ve perişan durumda kalacaklarına delalet etmek ile birlikte düşman ülkelerinin bir darbesine maruz kalabileceğine delalet etmektedir. Rüyasında karnının aç bulunduğunu ve yiyecek bir şey bulamadığını gören kimse, hırs ve arzularına yenik düşer ve yaşamı boyunca aradığı huzuru bulamaz. Başka bir rüya tabirine göre de, rüyada aç olduğunu görüp karnını iyi bir yemekle doyuran kimse, günahlarına tövbe edecek demektir.

Rüyada uzun süreler aç olduğunu görmek

Fakirlikten sonra feraha ulaşıp, maddi sıkıntıların son bulacağına delalettir. Rüyada acıktığını görmek; yeni bir iş kurmaya, mal ve servetin artmasına, hastalıklardan şifa bulmaya, berekete, dert ve sıkıntılardan kurtulmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.