Rüyada Açık Yer Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma sayısı: 80

rüyada açık yer kapı pencere görmek

Kişinin rüyasında normalde kapalı olan yeri açık olarak görmesi kısmetinin yakın zaman içerisinde açılacağına, beklenmedik bir haber ile karşılaşacağına, evli bir bayan ise hamile kalacağına, bekar bir kadın ise gönlünde olan kimse ile mutlu bir yuva kurmaya delalet eder. 

Rüyada Açık Kapı Görmek

Kişinin rüyada bir kapının açıldığını görmesi yakın zaman içerisinde bahtının açılacağına, işleri ile ilgili nasiplerinin çoğalacağına, iş arayan bir kimsenin açık bir kapı görmesi ve bu kapıdan girmesi gönlünde yatan işi yakın zaman içerisinde bulmasına delalet eder.  Kişinin gördüğü açık kapı küçük ise hiç ummadığı ihtimali düşük olan bir isteğinin gerçekleşeceğine, açık kapı büyük ise kendisine oldukça büyük bir nasip ile karşılaşacağına, zengin kocaya, hayırlı bir yaşama, sevdiği ile kavuşmaya delalet eder.

Rüyada Açık Pencere Görmek

Kişinin rüyasında açık bir pencere görmesi pek çok farklı açıdan yorumlansa da gönlünün huzur ile dolacağına delalet etmektedir. Kişi rüyasında açık bir pencereden bakıyor ise huzurlu bir ömür süreceğine delalet eder.

Yorum Yap

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmadı.