Rüyada Açık Mezar Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Açık Mezar Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 164

Hem iyi hem de kötü anlamlara yorulur. Vaktiyle çok hastalık atlatmış birinin ölümden kurtulduğuna rivayet edilebilirken genel bağlamda uğursuzluk anlamına gelir. İnsanın başına musibet geleceğine, iş hayatında başarısız oluşuna, aile hayatında saygınlığını yitireceğine yorulabilir. Rüyayı gören kişi zor ve karmaşık bir dönem geçiriyordur.

Rüyada açık mezarın başında birinin görülmesi

Kişi hayatında kayıplar döneminde olduğunu gördüğü kişinin de bunlara şahit olacağı anlamını taşır. Kişi sesinizi duyuyorsa kayıtlarınızla yüzleşeceğiniz bir döneme girdiğiniz veya gireceğiniz anlamlarını taşır.

Rüyada mezar taşı görmek;

Kişinin vakti zamanında kurduğu birtakım hayallerin hüsranla sonuçlanacağına delildir. Kurumsal hayatta kişinin düşeceği gafletle yanlış hareketler, gereksiz agresiflik ve huzursuzluk yaşayacağı anlamındadır.  Kişinin yakın zaman içerisinde çok sevdiği bir kişiyi de kaybedebileceği anlamına gelebilir.

Rüyada mezar kazmak;

Rüyada kendi başına mezar kazıdığını gören kimsenin geçmişte yapmış olduğu iyiliklerin karşılığını nihayet göreceği anlamına gelir. Huzura ermek için emek verdiğine delalet eder. Rüyada başka bir kimseyle birlikte mezar kazdığını gören kimse beklemediği bir kişiden çok büyük bir yardım alacaktır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar