Rüyada Açık Artırma Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Açık Artırma Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 220

Rüyada açık artırma;

Üzerinde uzun zamandır düşünülen bir işin helal haram ayrımı gözetilmeksizin türlü oyunlar içine girilerek halledilmesini anlatır. Kişinin kendi çıkarlarının peşine düşmesi, çıkarlarının doğrultusunda gireceği toplu yarışa delalet eder. Açık artırmada insanlar rekabet içinde olduğundan insanın kör hırsının nefsine yenik düşeceğini de belirtir.

Açık artırmayı yönettiğini görmek;

Yakın çevrenizdeki olan biten oyunların farkına varacağınızı, kirli çıkarların gözetilmesini fark edeceğiniz anlamlarına da gelebilir.

Açık artırmada bir eşyayı aldığını görmek;

Bir miras olayının açıklığa kavuşacağına, yenilen bir hak ve haksız paylaşım olmuşsa bu olayların çözüleceğine, kişinin kârlı bir kazanç sağlayacağına yorulmaktadır. Kavgalarda galibiyet ve anlık bir maddi saygınlığa delalet eder.

Açık artırmada bir mal sattığını görmek;

Elinden bir mal veya para çıkacağına işarettir. Kişinin kendine hakim olamaması durumunda sattığı maldan gelen geliri heybeye harcayacağını gösterebilir. Mal sattığını gören kimsenin daha dikkatli olması, yakın çevresine yaptığı harcamalara dikkat etmesi anlamlarını da içinde barındır. İnsanları tanımakta bir fırsat olacağı da gözden kaçırılmamalıdır.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.