Rüyada Aç Gözlü Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Aç Gözlü Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 165

Rüyada açgözlü birini veyahut kendinizi görmeniz kişinin kazancıyla yetinmeyip daha büyük işler ve paralar peşinde koşup bu paraları meşru olmayan bir yolda kazanması ve bunun sonucunda başına büyük felaketler gelmesi anlamı taşımaktadır. Rüyada aç gözlü biri görmek tabirinin başka bir yorumu ise bir rahatsızlık geçireceğinize veya üzerinizdeki kederden bir süre daha kurtulamayacağınıza işaret olabilir.

Rüyada Kişinin Kendisini Açgözlü Görmesi

Kişinin rüyasında kendini açgözlü görmesi iyi olmayan uygunsuz işler yapacaklarına, bu durumdan kaynaklı olarak daha sonrasında büyük kayıplar vereceklerine ve elinde olan tüm mal varlığını kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Aç Gözlü Birini Engellemek

Rüyada açgözlü olup başkasının malına göz diken birini görmek ve bunu engellemek gerçek hayatta istedikleri makam ve mevkie ulaşılmasına delalet etmektedir. Kişi merhametli ve hak bilir yapısı ile çevresinde çok sevilen ve sayılan biri olacak anlamına da gelebilmektedir.  Rüyada açgözlü ve gereksiz harcama yapan kişinin engellemesi güzel haberler alınmasına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar