Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abraş Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 223

Abraş: Sarı saçlı çilli yüzlü ve açık renk gözlü bir erkek anlamına gelmektedir. Rüyada abraş görmek evinde bir tatsızlığa işarettir. Kendi yüzünde abraşlık gören kişi ailesi ile bir şekilde münakaşa edeceğine yorumlanır. Arkadaşlarından birisini abraş olarak gören ise kişinin o ahbabıyla arasındaki dostluğun zedeleneceğine alâmettir. Abraş, açık renklerde lekeleri barındıran alacalı renklerde beneklere sahibi bir bitkidir. Aynı zamanda vücut üzerinde benzer özellikte bir deri hastalığı olup alaca ya da abraş hastalığı olarak adlandırılmaktadır. Rüyasında abraş gören kişinin hayatında negatif bir döneme girdiğine, bu negatif dönemde istemediği bir takım olayla karşılaşacağına ya da istemediği kişiler ile aynı ortamları paylaşmak zorunda olmasına delalet edilir.

Rüyada Kişinin Abraş Hastalığına Yakalandığını Görmek

Rüyasında kendi yüzünde abraş hastalığının mevcut olduğu kişinin bekar ise evlilik ile ilgili ciddi problemler yaşayacağına, evli olan biri ise eşi ile aralarında ciddi sorunların var olacağına bu hususta iki tarafında dikkatli adımlar atması gerektiği ve acele kararlardan sinir anında söylenecek yanlış düşüncelerden kaçınmalarına delalet etmektedir.

Rüyada Aileden Birinin Abraş Olduğunu Görmek

Rüyada abraş hastalığına yakalanan kişi ile rüya sahibinin aralarının bozulacağına delalet etmektedir. Öte yandan bu kişilerce tartışmalara girmeye de delalet etmektedir. Kişi genel anlamda rüyasında abraş otu ile karşılaşır ise zor bir işe girişeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.