Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abide Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 174

Rüyasında herhangi bir şehirde abide gören kişinin hayatının uzun olacağının bildirildiği, tabiri caiz ise yaptığı iyi hasenatlar sayesinde ömrüne ömür yazıldığı rivayet edilmektedir. Kişinin gördüğü abide eğer tarihi bir kalıntı şeklinde ise kişinin kendi yaptıkları ile de oldukça tanınan bir kimse olacağına ve ileride anılacak ve unutulmayacak bir şahsiyet olacağı anlamlarına geldiğine delalet etmektedir.

Rüyasında Abide Karşısında Durmak

Rüyada bir abide karşısında durarak bu abideyi izleyen kişinin hayatında karşısına iki kısmet çıkacağına ve karar vermek zorunda olduğuna delalet etmektedir. Öte yandan bu rüya bir başka yorumda da kişinin hayatı için çizdiği yolun doğru olmadığına en kısa süre içerisinde bu yolda değişiklik yapması gerektiğine delalet etmektedir. Kişinin hayatı ile ilgili kararları ani olarak vermemesi gerektiğine ve detaylı şekilde ölçüp biçerek yapması gerektiğine delalet eder.

Rüyasında Abideye Saygı Duyan kişi

Gerçek hayatında vereceği bir kararda işinde önemli ve saygın kimselerce yardım eli uzanacağına ve refaha kavuşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar