Rüyada Abese Suresi Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abese Suresi Görmek

Okunma Sayısı: 219

Rüyasında Abese Suresini okuyan ya da dinleyen bir kişinin gerçek hayatta asık suratlı bir kimse olduğuna, etrafındaki kişilerce tiksinti duyulduğuna ve sevilmediğine delalet etmektedir. Kişinin ailesi ve çevresindeki insanların moralini bozduğuna, gittiği yerlerde surat asarak herkesi üzdüğüne ve çevresinde kötü davranışlar içerisinde bulunan bir kimseye delalet etmektedir.

Rüyasında Abese Suresi Yazılı görmek

Kişinin herkesi küçük görerek gururlanmasına, girdiği her yerde büyüklük göstermesine, yaptığı her şey ile böbürlenmesine, yaptığı her iyiliği dillendirerek iyilik yapılan kişiyi incitmesine delalet etmektedir.

Rüyasında bu sure ile karşılaşan kişiye yaptığı yanlış davranışları sürdürmemesi için gönderilmiş bir işaret olabileceği de rüya tabirleri arasına girmektedir. Öte yandan kişinin yaptığı hataları fark ederek çok sadaka ve zekât dağıtmasına da delalet etmektedir. Kişi Rüyasında Abese suresinden bir parça okuduğunu görmüş ise Doğu tarafında bir yere yolculuk edebileceğine de rivayet etmektedir. Kişinin bu rüyayı görmesi bir nevi uyarı niteliği taşımak ile birlikte dikkate alınması gereken rüyalardan biridir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.