Rüyada Abdulkadir Geylani Hazretlerini Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abdulkadir Geylani Hazretlerini Görmek

Okunma Sayısı: 208

Kişinin hem maneviyatının hem de maddiyatının güçleneceğine, yaşadığı sıkıntıların atlatılıp dertlerinin kısa süre içerisinde son bulmasına delalet eder. Rüyasında Abdulkadir Geylani hazretleri ile karşılaşan kişinin çalıştığı yerde makam ve mevkisinin yükselmesine, manevi anlamda iyi işler yapmaya başlayarak manevi huzura kavuşmasına, hayatında bolluk ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada Abdulkadir Geylani Hazretlerinden Yardım Dilemek

Kişinin rüyasında büyük zattan yardım dilediğini görmesi gerçek hayatta yaşadığı zorluklardan kurtulmak ve Allah yolunda ilerlemek için kendine bir yönlendirici aradığına işarettir.

Rüyada Abdulkadir Geylani Tarafından Öğüt Almak

Kişinin rüyasında ermiş kişiden öğüt alması, yakın zamanda işlediği günahlardan dolayı vicdani bir huzursuzluğa kapıldığını öte yandan yapılan yanlışların düzeltilmesini, boğazından haram lokma girmemesini, kendini dünyalık işlerden alıp maneviyata yönelmesini ve bunun sonucunda kudret sahibi olmasına delalet eder. Öte yandan Abdulkadir Geylani ile sohbet ettiğini gören kişinin rızkının artacağı müjdesi verildiğine yaşadığı maddi zorluklar var ise Allah tarafından gönderilecek bir yardım ile kısa sürede aşılacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.