Rüyada Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abdest Bozmak Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 155

Abdest bozmak her ne kadar günlük hayatta iyi bir şey değil gibi görünse de rüyada Abdest bozmak görmek, kişinin beladan ve sıkıntıdan kurtulmasına herhangi bir keder içerisinde ise bu kederli durumun kısa süre içerisinde atlatılmasına delalet etmektedir.

Rüyada İşediğini Görmek

Kişinin rüyasında küçük abdestini yaptığını görmesi yaşadığı üzüntülü bir durum var ise bu üzüntülerin yok olacağına delalet etmektedir.

Rüyada Abdest Bozan Kişi Görmek

Rüyada abdest bozduğunu gören kişinin varlıklarının zekatını vermesi için gönderilmiş bir işaret olduğuna delalet etmektedir. Öte yandan büyük tuvaletini yaptığını görür ise kişinin kendi ve ailesinin sağlığı için malını harcayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kişinin Abdestini Nereye Yaptığını Bilmemesi

Var olan malını gereksiz yere harcayacağına, savurganlık durumuna düşeceğine, elinde var olan birikmişi kısa süre içerisinde gereksiz yere tüketeceğine delalet etmektedir. Öte yandan kişi abdestini nereye yaptığını bilip üzerine toprak ile kapatmasını görür ise bir malını birinden ya dabir şeyden saklayacağı anlamlarına delalet etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar