Rüyada Abdest Aldığını Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Okunma Sayısı: 207

Rüyasında temiz bir su ile abdest aldığını gören kişi sıkıntıdan kurtulacağına, keder ve üzüntüsünün son bulacağına, hasta ise iyileşeceğine veya korku ve endişe ettiği şeylerin yok olacağına işarettir.

Rüyada yarım abdest almak veya sıcak su ile temizlendiğini görmek ise geçici bir sıkıntıya alâmettir. Rüyada abdest suyunu içmek ise hayırlı bir işe teşebbüs etmeye veya borçtan kurtulmaya yorulur.

Rüyasında boy abdesti aldığını gören kişi ise feraha çıkmaya işarettir. Denizde gusül abdesti almak ise borçların kolayca ödeneceğine yorulurken gusülden sonra yırtık elbise giymek ise bir süreliğine maddi sıkıntı yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Abdest Bozmak

Düşünde hacet defettiğini gören kederden kurtulup sevinir. Bir takım kitapları kirlettiğini gören âlim ve hafız olur veya böyle olacak çocuğu doğar. Rüyasında su dökmek iyiliktir.

Rüyada Abdest Tazelemek

Rüyada gördüğünüz abdest tazelemek bir iş gücünüzün ferahlatıcı bir sonuca ereceğine, düşünce ve ümitlerinizin tahakkuk yoluna gireceğine, ilgi gördüğünüz bir kişinin iyilik haberş ile karşılaşacağınıza yorumlanır.

Rüyada Abdesthane Görmek

Rüyada abdesthane görmek ve bu abdesthaneyi kullanmanız, dünya mihnetleri içine gireceğinize veya zorlu günler geçireceğinize işarettir.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kıldığını Görmek

Rüyanızda namaz kılmak istediğiniz halde kendinizi abdest almamış olarak görürseniz günahlardan arınma çabalarınızın son günlerde artacağına veya bir günahınızın kefaretini ödemeniz gerektiğine yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.