Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Aba Görmek Ne Anlama Gelir

Okunma Sayısı: 199

Rüyada aba görmek çoğu rüya tefsircisine göre yaklaşan çetin kışı, hasatta o sene içerisinde yaşanacak düşüşü, kişinin bir dar boğaza gireceği gibi anlamlara gelmektedir. Kişi rüyasında abadan meydana gelen bir kıyafet giydiğini görür ise yoksulluğa gireceğine, üzüntülü ve kederli günlerin yaşanacağı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Abadan Yapılan Elbise Görmek

Kişi bu elbiseyi yapanı görüyor ve gördüğü kişi tanıdığı biri ise o kişi yüzünden zor bir duruma gireceğine ve sonucunda yoksullaşacağına delalet etmektedir. Öte yandan bu elbiseyi yapan kendi ise yanlış kararlar almış ya da yanlış yolda olduğunu dile getirerek bir uyarı anlamı taşımaktadır.

Rüyada Tek Başına Aba Görmek

Uzun zamandır emek edilen ve beklenen bir durumun gerçekleşeceğine, kişinin isteklerini gerçekleştireceğine, güvenilir insanlar ile tanışıp huzurlu bir hayatın başlangıcını yapmaya delalet etmektedir.

Rüyada Renkli Aba Görmek

Yakın zamanda alınacak hayırlı bir habere, uzaktan gelmesi beklenen eş, dost ya da akrabanın yakın zamanda gelmesine ya da kişinin çok yakın zamanda yapacağı yolculuğa delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
güzel sözler - islam fm - mezar modelleri - mersin mezar